Foto zawodowiec, Profesjonalny fotograf ślubny, Profesjonalna fotografia

Fotografia porady

 

Fotografia to medium, które pozwala utrwalić na wieki, to co ulotne

 

 

Jako zawodowy fotograf doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że kluczowe znaczenie ma utrwalenie ulotności chwili.

Wykorzystuję jej potencjał, wiedząc, że żadna z nich nie powtórzy się ponownie. Umiejętność dostrzegania gry świateł i utrwalania jej w najbardziej klimatycznym i pięknym momencie sprawia, że powstają zdjęcia, które urzekają, inspirują, pobudzają do myślenia.

Zależy mi na tym, by umiejętnie utrwalić piękno chwili i przekazać towarzyszące jej emocje.

Niczym Foto Czarodziej zaklinam czas i zatrzymuję to co w nim najważniejsze i najpiękniejsze. Niesamowita kadry fotograficzne.

W pracy fotografa, na sesjach fotograficznych skupiam się na towarzyszeniu osobom, które uwieczniam na zdjęciach.

Zależy mi na naturalnych i prawdziwych emocjach, pozwalam im się uwolnić i skupiam się na tym, by utrwalić to, w jaki sposób przeżywają je osoby na moich zdjęciach. Pozwala mi to stworzyć ciepłe, klimatyczne, magiczne ujęcia.

Wiem, że dobrze uchwycony moment może dać poczucie spełnienia, pozwoli docenić piękno, pozytywnie wpłynie na poczucie własnej wartości. Dzięki temu mogę poszczycić się wieloma wyjątkowymi zdjęciami, które wywołały uśmiech na twarzy niejednej osoby.

Reportaż ślubny – Staram się nie ingerować w przebieg ślubu, nie jestem reżyserem tylko fotografem a to Wy jesteście głównymi reżyserami tego dnia. Dlatego wykonuje zdjęcia z zaskoczenia nie rzucając się w oczy, w ten sposób zdjęcia są spontaniczne, a daje nam to efekt czystych emocji na zdjęciach.

Wychodzę z założenia, że każdy reportaż ślubny jest inny i staram się do niego podchodzić indywidualnie.

Prowadzę warsztaty fotografii dla każdego poziomu zaawansowania uczestników.

Wykonuję sesje zdjęciowe, które pozostają pamiątką na wiele lat.

Jako fotograf na ślub, chętnie wykonam profesjonalny reportaż z Waszego ślubu i wesela, który pozostanie niezapomnianą pamiątką.

Skorzystaj z moich usług. Zadzwoń, napisz: